Vodca meleho plavidla, namorny kurz zlava 100 eur
Kapitánske preukazy - Bratislava - Košice Kapitánske preukazy - Bratislava - Košice Kapitánske preukazy - Bratislava - Košice

Darčekový poukaz, kurzy
e-shop
Prenájom lodí na SlovenskuYACHTER.sk - yachtcharter portal - charter agency - kapitánske preukazy


Požičovňa jachtárskeho oblečenia

Požičovňa jachtárskeho oblečenia

Ak sa chystáte na plavbu a nemáte jachtárske oblečenie, môžete si ho u nás požičať. Keďže požičovňa oblečenia patrí k nášmu jachtárskemu obchodu, dokážeme garantovať dostupnosť všetkých veľkostí a požadovaného množstva.

Cenník
Bunda 30.00 EUR / týždeň
Nohavice 30.00 EUR / týždeň

Pre zákazníkov, ktorí majú loď prenajatú prostredníctvom našej charterovej agentúry, poskytujeme zľavu na ich zapožičanie vo výške 50 %.

Námorná knižnica

Ak pripravujete plavbu v pre vás neznámej oblasti, ponúkame vám zapožičanie ručného GPS s detailnými námornými mapami, digitálne mapy a námorného sprievodcu (Pilot book).mapy a námorného sprievodcu (Pilot book).

Cenník
63 EUR GPS + detailné mapy, digitálne mapy požadovanej oblasti
100 EUR vratná záloha
40 EUR námorný sprievodca danej oblasti

Pre zákazníkov, ktorí majú loď prenajatú prostredníctvom našej charterovej agentúry, zaručujeme dostupnosť požadovaných nautických príručiek a máp a poskytujeme zľavu na ich zapožičanie vo výške 90 %.

Navštívte našu predajňu v Bratislave aj v Košiciach


V Košiciach na ulici Hraničná č. 1 (neďaleko Južnej triedy).   >Mapa<  

V Bratislave na ulici Stará Vajnorská 37 (konečná električiek č. 2, 4 - Zlaté piesky, medzi hotelom PRIM a REMY)   >Mapa<  

Nájdete tu kompletnú ponuku GPS GARMIN, závesné motory Honda, Yamaha, nafukovacie člny Honda, Allroundmarine a Adventure, nafukovacie kajaky a kánoe Gumotex, sit on top kajaky, elektrické motory Torqeedo a Minnkota, mapy (digitálne aj papierové), náhradné diely na člny, lode, lodné motory, jachtársku literatúru a iné drobnosti. Zabezpečujeme aj charter – prenájom motorových člnov, lodí, plachetníc a hausbótov po celom svete. Pôsobíme tiež ako vzdelávacie stredisko – sailing school- škola jachtingu. Môžte u nás získať medzinárodný preukaz Vodcu malého plavidla ako aj medzinárodný preukaz Veliteľ námorného rekreačného plavidla. Poskytujeme kompletný servis lodných motorov, profesionálne opravy nafukovacích motorových člnov, kánoí a kajakov.

Požičovňa motorových lodí a plachetníc na SlovenskuNOVINKA


Ponúkame zimovanie lodi vo vykurovanej hale (vedľa predajne YACHTER.sk) v stráženom areáli v Bratislave.

Cyklokompu na trase Čunovo - Hamuliakovo YACHTER prevádzkuje od júna cyklokompu na trase Čunovo - Hamuliakovo. V lete kompa premáva denne pravidelne každé dve hodiny od 11.00 do 17.00. Telefonicky sa dá však objednať preprava aj mimo grafikonu. Kompa odvezie naraz 12 pasažierov aj s bicyklami. Lístok stojí 4 eurá, resp. 2 eurá predeti do 10 rokov.
viac...
Nová prednáška:
Praktická astronavigácia pre jachtárov
Úvod do praktickej astronavigácie, práca so sextantom...
viac...
Nová prednáška:
Najčastejšie technické problémy na lodi a ich riešenia
Cieľom prednášky je poukázať na situácie, kde je potrebné na lodi vyriešiť typické, avšak neočakávané technické problémy.
viac...
Praktický výcvik na katamaráne v Chorvátsku
viac...
Ponúkame Vám niečo navyše v rámci kurzu Vodca malého plavidla doplňujúci 2. hodinový kondičný blok na motorovom člne bez príplatku
viac...
Škola pretekárskeho jachtingu
Týždeň na pretekárskej plachetnici, zameraný na základy pretekania.
viac...
Najčastejšie otázky: Môžem ísť s preukazom Vodca malého plavidla na more?
Nie, nemôžete, platí výhradne na vnútrozemské vodné cesty (má medzinárodnú platnosť, ale je určený len na sladké vody). Často sa stretnete s názorom, že v Chorvátsku ich akceptujú; to síce v niektorých prípadoch (ako to už v Chorvátsku chodí) môže byť pravda, ale i pri tej najmenšej poistnej udalosti zistíte, že máte neplatné papiere. Na preukaze je aj jasne napísané, na čo je určený.

Sú chorvátske preukazy typu B platné len v Chorvátsku alebo majú celosvetovú platnosť?
Chorvátske preukazy tohto typu sú určené výhradne na chorvátske teritoriálne vody. Opäť platí, že v nejakej charterovej agentúre Vám môžu požičať loď aj v inej destinácii, ale pokiaľ sa niečo stane, máte neplatný preukaz. Takže treba zvážiť, či je vždy ten jednoduchší a lacnejší variant aj ten najlepší.
Ako je to v skutočnosti s chorvátskymi preukazmi:
viac...


Honda marine
Školiace stredisko
Kurzy
Praktický výcvik a skúška
Kondičné plavby a preplavby
Prednášky
Fotogaléria
Darčekové poukážky
Prenájom lodí
Booking manager
YachtBooker
Danube charter
Cyklokompa
O nás
Kontakt
Internetový obchod
Ochrana osobných údajov
Ďalšie odkazy: Elektromotory Torqeedo YACHTERshop Aquapac Seascape 18 Cyklokompa NajNakup.sk Yacht Charter © qvota 2007