Vodca meleho plavidla, namorny kurz zlava 100 eur
Kapitánske preukazy - Bratislava - Košice Kapitánske preukazy - Bratislava - Košice Kapitánske preukazy - Bratislava - Košice

Darčekový poukaz, kurzy
e-shop
Prenájom lodí na SlovenskuO nás - YACHTER.sk

O nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2002, a odvtedy prešla mnohými progresívnymi zmenami. Najprv sme sa špecializovali najmä na charter, ktorého možnosti v súčasnosti siahajú do celého sveta. Môžete si u nás vybrať nielen pokojnú dovolenku na Jadrane, ale aj dobrodružnú plavbu do ďalekého Thajska, alebo Vám ponúkneme exkluzívny jachting v ďalekom Karibiku. Rovnako si môžete oddýchnuť na hausbótoch v Holandsku, Francúzsku či Škótsku. Stačí si vybrať.

Keďže chápeme, že mnohí z vás túžia ísť na dovolenku na vlastnú päsť, chcú si vychutnať na vlastnú zodpovednosť vietor v plachtách či silu prudkých vĺn, v priebehu rokov sme otvorili školiace stredisko, ktorého kvalita je vysoká, čo dokazuje najmä profesionalita našich vyučujúcich. Okrem kurzu Vodca malého plavidla pre vnútrozemské vodné cesty a námorného kurzu Veliteľ námorného rekreačného plavidla robíme kurzy Rádiooperátora, praktické kurzy vrátane skúšok na Jadrane (ale už aj na Slovensku!).

V roku 2004 sme otvorili predajňu jachtárskych potrieb na Škultétyho ulici, odkiaľ sme sa však v roku 2008 presťahovali na Starú Vajnorskú a zdvojnásobili tak priestor pre náš sortiment. Nájdete tu všetko od člnov, kanoe, prívesných motorov, najnovšie i motorovej plachetnice, po oblečenie, jachtársku výbavu a rôzne doplnky.

Špecialitou je naša interná kaviareň, ktorá sa ponukou vyrovná, respektíve prevýši tie profesionálne. Kto nad našimi ponukami, či už chartrovými, alebo predajnými ešte len váha, môže využiť možnosť všestrannej požičovne. Vieme vám zapožičať nielen jachtárske oblečenie, ale aj námorné GPS so sprievodnou literatúrou, a dokonca motorový čln či kanoe, keď nie ste rozhodnutí o ich kúpe alebo len plánujete, ako využiť voľný víkend.

Novinka
Tréning pristávacích manévrov na námornej plachetnici na Dunaji

viac info...

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Vyberte si, čo Vás zaujíma.

Cyklokompa na trase
Čunovo - Hamuliakovo

YACHTER prevádzkuje cyklokompu na trase Čunovo - Hamuliakovo. V lete kompa premáva denne pravidelne každé dve hodiny. Telefonicky sa dá však objednať preprava aj mimo grafikonu. Kompa odvezie naraz 12 pasažierov spolu aj s bicyklami. Lístok stojí 4 €/osoba jednosmerý, 6 €/osoba obojsmerný, resp. 2 €/dieťa do 10 rokov - jednosmerný, 3 €/dieťa do 10 rokov - obojsmerný. Viac info tu...
viac info...
Nová prednáška:
Praktická astronavigácia pre jachtárov
Úvod do praktickej astronavigácie, práca so sextantom...
viac...
Nová prednáška:
Najčastejšie technické problémy na lodi a ich riešenia
Cieľom prednášky je poukázať na situácie, kde je potrebné na lodi vyriešiť typické, avšak neočakávané technické problémy.
viac...
Ponúkame Vám niečo navyše v rámci kurzu Vodca malého plavidla doplňujúci 2. hodinový kondičný blok na motorovom člne bez príplatku
viac...
Praktický výcvik na katamaráne v Chorvátsku
viac...
Škola pretekárskeho jachtingu
Týždeň na pretekárskej plachetnici, zameraný na základy pretekania.
viac...
Najčastejšie otázky: Môžem ísť s preukazom Vodca malého plavidla na more?
Nie, nemôžete, platí výhradne na vnútrozemské vodné cesty (má medzinárodnú platnosť, ale je určený len na sladké vody). Často sa stretnete s názorom, že v Chorvátsku ich akceptujú; to síce v niektorých prípadoch (ako to už v Chorvátsku chodí) môže byť pravda, ale i pri tej najmenšej poistnej udalosti zistíte, že máte neplatné papiere. Na preukaze je aj jasne napísané, na čo je určený.

Sú chorvátske preukazy typu B platné len v Chorvátsku alebo majú celosvetovú platnosť?
Chorvátske preukazy tohto typu sú určené výhradne na chorvátske teritoriálne vody. Opäť platí, že v nejakej charterovej agentúre Vám môžu požičať loď aj v inej destinácii, ale pokiaľ sa niečo stane, máte neplatný preukaz. Takže treba zvážiť, či je vždy ten jednoduchší a lacnejší variant aj ten najlepší.
Ako je to v skutočnosti s chorvátskymi preukazmi:
viac...


Honda marine
Školiace stredisko
Kurzy
Praktický výcvik a skúška
Kondičné plavby a preplavby
Prednášky
Fotogaléria
Darčekové poukážky
Prenájom lodí
Booking manager
Danube charter
Cyklokompa
O nás
Kontakt
Internetový obchod
Ochrana osobných údajov
Ďalšie odkazy: Elektromotory Torqeedo YACHTERshop Aquapac Seascape 18 Cyklokompa NajNakup.sk Yacht Charter © qvota 2007